יחיאל תורג'מן

תורג'מן יחיאל. דלקות פרקים. ארטריטיס. גאוט. שחיקת סחוסים. הטיפול הפותר את הבעיה מהיסוד .

 

אחוז ניכר מהאוכלוסיה בכל הגילאים סובלים מהמחלה הפוגעת במפרקי הגוף, בברכיים, בידיים, באצבעות הידיים, ברגליים ובכתפיים.

הכאבים מפריעים לתפקוד היום יומי ועלולים לגרום לסבל רב ואפילו לנכות.

אך בגלל שהרפואה הקונוונציונלית לא מסוגלת לטפל במחלות אוטואימוניות, אלא רק בסימפטומים שלהם, הם קובעים שלא ניתן להתרפא מהמחלה וחייבים לקחת תרופות וסטרואידים לכל החיים.

כאבי הפרקים המופיעים בגיל צעיר הם כתוצאה מחולשה במערכת החיסון הנגרמת ממחלה אוטואימונית. זו מחלה שבה מערכת החיסון תוקפת את הפרקים ואת המערכות בגוף והנזק נגרם במיוחד במקומות החלשים,  שם הגוף מזרים  יותר דם במטרה לרפא אותם. אבל כאשר הדם מזוהם ומכיל חומרים רעילים הנספגים דרך מערכת העיכול, דרכי הנשימה דרך הריריות הפגועות, מהדלקת בחניכיים מתחת לשורשי השיניים, מחדירת זיהומים מעור הגוף. נגרמים יותר נזקים כתוצאה מהזרמת הייתר של הדם לאותם איברים פגועים.

מחלות פרקים המופיעים בגיל מבוגר נגרמים גם משקיעת הסתיידויות בפרקים , בגלל הצורך של הגוף לאזן את רמת החומציות הגבוהה הנוצרת בדם כתוצאה מתזונה לקוייה החסרה באבות מזון חיוניים והמכילה תוספי מזון מלאכותיים וצרופי מזון לא נכונים.     

איזון רמת החומציות בדם נעשת על ידי סילוק המינרלים החומציים מהדם על ידי הכבד והמינרלים האלה הנקשרים יחד עם שומנים וכולסטרול, שוקעים בכלי הדם, בגידים, בסחוסים ובכל המפרקים והם היוצרים את הטרשת וההסתיידויות בכל הגוף ופוגעים גם בסחוסים ההופכים כמו אבן ונשחקים עם כל תנועה
 ובנוסף המבוגרים עלולים לסבול גם ממחלות אוטואימוניות כמו הצעירים מגורמים שונים כמו תפקוד כבד לקוי, מתח נפשי, אורח חיים לחוץ, חולשה גנטית המתבטאת בתפקוד כבד איטי, תזונה לקוייה ובין היתר גם כתוצאה מליקוי בפעילות מערכת העיכול המתבטאת בהפרשת רמת חומצת מימן כלורית נמוכה בקיבה החיונית לפעילות האנזימים שתפקידם לפרק את החלבונים לחומצות אמיניות.
הליקוי בפעילות ויצור לקוי של האנזימים במערכת העיכול  שבעקבותיו החלבונים והמזונות שלא מתעכלים כראוי ונאכלים על ידי החיידקים בקיבה וכתוצאה מכך נוצרים חוסרים באבות מזון חיוניים הפוגעים בשלמות דרכי העיכול ובנוסף נוצרים גם  זיהומים כתוצאה מחילוף החומרים ותוצרי הלוואי הרעילים הנוצרים מהפרשות החיידקים ועקב כך נספגים למחזור הדם זיהומים דרך דפנות המעיים המגורות וגורמים לחולשה במערכת החיסון ולמחלות אוטואימוניות התוקפות  את המערכות בגוף.


הטיפול מתמקד בגורמי המחלה ולא רק בתסמינים וזאת על ידי התאמת תפריט תזונה אישי ממזונות מהחי ומהצומח. תזונה לניקוי רעלים ומתכות מהגוף. הדרכה לאורח חיים נכון. צרופי מזון נכונים המסייעים לעיכול תקין ולסביבה בסיסית בדם, מניעת חדירת זיהומים למחזור הדם. פורמולות מצמחי מרפא טבעיים לשיקום מערכת החיסון, לשיקום המערכת ההורמונלית, לשיקום הפרקים והסחוסים, לניקוי ההסתיידויות בפרקים ולשיקום תפקוד הכבד החיוני לתפקוד תקין של המערכות בגוף.

 


העיקרון העומד מאחורי הטיפול במרפאה הוא,  

 

 איך המזונות מתעכלים בגוף ומשפיעים על הרכב הדם והמערכות בגוף ומה הם הרגלי החיים וצמחי המרפא המאפשרים חזרה  לבריאות תקינה לאורך שנים.

 

שיטת הטיפול במרפאה

 פגישת ייעוץ אחת של כארבע שעות, שבה מקבלים את כל המידע כולל דפי הוראות ותפריטים , איך להבריא מהמחלות ואיך לתחזק את הגוף בצורה בריאה לאורך שנים ולאחר מכן המשך יעוץ טלפוני או פגישות נוספות בהתאם לצורך בחינם.

 הפגישה כוללת אבחון על ידי תשאול על כל תלונות המטופל, מחלות בעבר, סוגי התרופות שבהם משתמש, בדיקות דם , הרגלי תזונה, היסטורית מחלות משפחתית , מצב משפחתי ועיסוק מקצועי .

לאחר האבחון המטופל מקבל ייעוץ מקיף שבו מוסבר לו מהם הגורמים למחלה ולבעיות  שלו ואיך יוכל להתגבר עליהם באופן טבעי וליווי צמוד עד להבראה המלאה, הכולל הסבר מלא על:

* מהם הגורמים למחלות ?. למה דווקא אנחנו חלינו במחלה והרבה אנשים שאוכלים אותם מזונות והרגלי החיים שלהם דומים לשלנו, לא חולים ? ואיך ניתן להתגבר על המחלה באופן טבעי.

* דף תפריטים יומי לבחירה ממזונות מגוונים, שניתן להכין מהם מגוון תבשילים טעימים הכוללים מוצרים מהחי במידה הנכונה.  כמו ביצים, דגים ובשרים שניתן לאכול אותם באותה ארוחה יחד עם סוגי ירקות ופחמימות מומלצים.

* הסבר על פעולת המערכות בגוף ואיך ניתן לשקם את בריאות הגוף יום יום , במקום לגרום להרס המערכות וזאת על ידי שינויים קלים שאינם פוגעים בהנאות ממגוון המזונות המומלצים.

* באיזה תנאים הגוף מסוגל לשרוף את הסוכרים בשלב הראשון ואת הכולסטרול , הטריגליצרידים והשומנים בשלב השני.

* מהם התנאים המאפשרים לגוף לרפא ולשקם את המערכות בגוף במשך הלילה, במקום לגרום להרס כל המערכות בגוף, בינהם הכליות, הכבד, מערכת העיכול. העצמות והלב.

* מהם צרופי המזון והשתייה הנכונים המאפשרים עיכול מושלם של המזונות , למניעת יצירת רעלים במערכת העיכול, העלולים לגרום לצרבות, לריח רע מהפה ולפגיעה במערכת החיסון  , דבר העלול לגרום בהמשך למחלות אוטואימוניות.

* הסבר מפורט על כל סוגי המזונות, עם היתרונות והחסרונות של כל המזונות מהחי ומהצומח.

* דף תפריטים יומי לבחירה.

*תפריט לניקוי רעלים ומתכות מהגוף.

* התאמת תפריט תזונה אישי, המותאם ספציפית לבעיה היחודית של המטופלים.

* הסבר מפורט על מה מונע מהגוף לשרוף בצורה יעילה את המאגרים של הסוכרים בגוף בשלב הראשון ואת הכולסטרול, הטריגליצרידים והשומנים בגוף בהמשך.

* מה גורם להשמנת יתר ומאיזה מזונות להיזהר במיוחד.

* איזה מזונות גורמים להרגשת שובע במשך שעות, ללא ירידות ועליות חדות ברמות הסוכר בגוף.

* התאמת צמחי מרפא טבעיים לשיקום המערכות בגוף, בהתאם לצורך.

* לאחר פגישת הייעוץ, המשך קשר טלפוני או פגישות נוספות בהתאם לצורך בחינם.

* דף הוראות לשיקום ולמניעת פגיעה במערכת החיסון.

* דף של כל המזונות החשודים כגורמי אלרגיות באופן ישיר ובאופן עקיף.

בעיות עיכול ומחלות המעיים, מהווים את הגורם הראשי למחלות כרוניות ומחלות אוטואימוניות כמו:

מחלת קרוהן – קוליטיס. מעי רגיז. ריח רע מהפה שעולה מהקיבה. הליקובקטר פילורי. חוסר בויטמין B12. עייפות כרונית. מתח. מחלות פרקים.  פיסטולה. טחורים. גזים. כאבי בטן. צרבות. אולקוס. אלרגיות עור. אלרגיות בדרכי הנשימה. קדחת השחת.  הזעת יתר. כבד שומני. עצירות כרונית או שלשולים כרוניים. מחלות פרקים כרוניות. סוכרת מבוגרים. כשל במערכת החיסון. גידולים ממאירים.  דלקות כרוניות. דלקת בעמוד השדרה ופגיעה בכל המערכות בגוף

וזאת בגלל שנוצרים חסרים באבות מזון חיוניים עקב העיכול הלקוי, הגורמים לחולשה במערכות הגוף ולפגיעה בשלמות המעיים ועקב כך לחדירה של  חומרים רעילים למחזור הדם, הגורמים לפגיעה  בכל המערכות בגוף

 

       

נטורופת מוסמך, בוגר המכללה לרפואה משלימה במסלול של ארבע שנים, הכוללים לימודי רפואה מערבית וסינית, צמחי מרפא מערביים וסיניים, מגוון שיטות תזונה, הומאופתיה,  אבחון לפי הלשון, העיניים, הדופק ורפלקסולוגיה,

 בעל ניסיון משנת 1996. חבר באגודת הנטורופתים בישראל. מספר 10089  R.Na

להזמנת טיפול, התקשרו עכשיו לנטורופת יחיאל תורג'מן 050-8331604, או 08-9247432

או השאירו את הפרטים והטלפון שלכם באי מייל ואני אצור קשר אתכם בהקדם.

 

אי מייל  [email protected]

 כתובת המרפאה  – מושב יד רמב"ם רחוב הרמב"ם 15  ביןרמלהלרחובות 050-8331604  08-9247432  

 

   

שעות פעילות : בימים ראשון עד חמישי, משעה 10 עד שעה 20 . בימי שישי וערבי חג, משעה 10 עד שעה 15

                     

חזרה >>