יחיאל תורג'מן

ורטיגו סחרחורת. Vertigo

ורטיגו נגרמת ברוב המקרים מכשל חיסוני. המחלה פוגעת באיכות החיים, האדם החולה מאבד את הביטחון העצמי בגלל חוסר היציבות  הפוגע בו במשך היום וגם בשינה במשך הלילה והסבל עלול להימשך שנים רבות אם לא יודעים לטפל בבעיה באופן יסודי.
עיקרון הטיפול במרפאה הוא. מה מכילים כל המזונות. האם המזונות מתעכלים בצורה מושלמת ואינם גורמים לזיהומים במערכת העיכול. מניעת חדירת זיהומים למחזור הדם מכל המערכות בגוף. הדרכה לאורח חיים בריא והתאמת פורמולות מצמחי מרפא טבעיים בהתאם לצורך, כדי לאפשר לגוף לרפא את עצמו.

בדרך כלל סובלים מהמחלה אנשים בסביבות גיל ארבעים ומעלה שסובלים מבעיות עיכול הגורמים למחסור באבות מזון חיוניים ולחדירת זיהומים למחזור הדם מהזיהומים הנוצרים בקיבה וממקורות נוספים . אבל זה יכול להופיע גם אצל צעירים שנולדו עם גנטיקה חלשה שקיימת אצל כשליש מהאנשים בעולם, שמתבטאת בייצור נמוך של חומצת מימן כלורית, שאמורה להיות מופרשת בזמן הארוחה ותפקידה להפעיל את האנזימים המפרקים את החלבונים וגם כדי להמיס מינרלים המצויים במים ובמזונות ולאפשר להם להיספג לגוף

מתוך נסיון, ניתן להפתר מהסחרחורות ומהורטיגו על ידי טיפול נכון בכל הגורמים.

מהם הגורמים לסחרחורות ולורטיגו ?

1 –  מדלקות באוזניים בחלק החיצוני ובהחלק הפנימי המהווה את מרכז האיזון של הגוף.

2 – מחוסר באבות מזון חיוניים הנגרמים כתוצאה מעיכול לקוי של המזונות במעיים, ועקב כך נגרמים זיהומים החודרים למחזור הדם.

3 – מזיהומים הנוצרים במערכת העיכול וממקורות נוספים החודרים למחזור הדם, מריריות פגועות בחלל הפה שאינם מסוגלים למנוע חדירת חומרים זרים למחזור הדם, מדלקת בחניכיים מתחת לשורשי השיניים ומזיהומים החודרים דרך עור הגוף למחזור הדם .

4 – מאלרגיות למזון .

5 – מאלרגיות בעונות המעבר, כתוצאה מחדירת אבקנים למחזור הדם וזיהומים נוספים.

6 – מתפקוד כבד איטי וכבד שומני הגורם לחולשה, למתח ולבעיות עיכול.

7 – ממתח מתמשך המתיש את הגוף.

8 – מהרעלת מתכות .

9 – משימוש ממושך בתרופות כימיות.

10 – מדיאטות לא מאוזנות הפוגעות בגוף ומחלישות את מערכת החיסון.

11 – מאנמיה ומחוסר ויטמין B 12 הנגרמים עקב תזונה לא מאוזנת, או מבעיות בעיכול ובספיגת אבות המזון החיוניים לקיום גוף בריא

12 – מדלקות ממערכת העיכול.

13 – מלחץ דם גבוה,או מלחץ דם נמוך.

14 – מבעיות בחוליות הצוואריות הנגרמות בין הייתר מתנוחת שינה לא נכונה ומדלקות בעמוד השידרה .

15 – מרמת שומנים גבוהה בדם המונעת זרימת דם תקינה.

16- מהתייבשות מחוסר נוזלים.

17- מירידה חדה ברמת הסוכר בדם.

הטיפול הטבעי במרפאה
מתייחס לכל הגורמים לסחרחורת ולורטיגו ונותן מענה לכל הבעיות בעזרת הרגלי חיים נכונים  תזונה וצרופי מזון נכונים  המתעכלים בצורה מושלמת ומספקת את כל אבות המזון ומונעת מחסורים בויטמינים ומינרלים. מונעת אלרגיות, מנקה רעלים ומתכות מהגוף, מחזקת את מערכת החיסון ומונעת חדירת זיהומים למחזור הדם, העלולים לגרום למחלות אוטואימוניות שבהם הגוף תוקף את עצמו.

בנוסף. מומלצים פורמולות מצמחי מרפא טבעיים לכל הבעיות בהתאם לצורך ובמיוחד פורמולה נגד דלקות על בסיס אלכוהול המסוגלת לחדור את מחסום דם – מוח ולהגיע למוח ולאוזן הפנימית המהווה חלק מהמוח, כדי לרפא את הדלקות  בכל הגוף  ובאוזן הפנימית  כדי לאפשר לקריסטלים האחראים על מרכז האיזון של הגוף שינועו בחופשיות וכן המלצות לשמירה על האוזניים מדלקות בתעלת האוזן החיצונית, העלולות לחדור גם לאוזן הפנימית ולפגוע גם במוח.

התרופות הרגילות לא מסוגלות לעבור את המחסום של דם – מוח ולכן קשה עד בלתי אפשרי להתגבר על הבעיה בעזרת התרופות הרגילות וזאת הסיבה שהחולים סובלים מהסחרחורת ומהוורטיגו במשך שנים רבות והבריאות שלהם נפגעת בצורה קשה.

שיטת הטיפול במרפאה.

פגישת ייעוץ אחת של כארבע שעות, שבה מקבלים את כל המידע כולל דפי הוראות ותפריטים , איך להבריא מהמחלות ואיך לתחזק את הגוף בצורה בריאה לאורך שנים ולאחר מכן המשך יעוץ טלפוני או בווצאפ בהתאם לצורך בחינם.

הכוללת אבחון על ידי תשאול על כל תלונות המטופל, מחלות בעבר, סוגי התרופות שבהם משתמש, בדיקות דם , הרגלי תזונה, היסטורית מחלות משפחתית , מצב משפחתי ועיסוק מקצועי .

לאחר האבחון המטופל מקבל ייעוץ מקיף  הכולל הסבר מלא על:

* מהם הגורמים למחלות, למה דווקא אנחנו חלינו במחלה והרבה אנשים שאוכלים אותם מזונות והרגלי החיים שלהם דומים לנו, לא חולים, ואיך ניתן להתגבר על המחלה באופן טבעי.

* דף תפריטים יומי לבחירה ממזונות מגוונים, שניתן להכין מהם מגוון תבשילים טעימים הכוללים מוצרים מהחי במידה הנכונה.  כמו ביצים, דגים ובשרים שניתן לאכול אותם באותה ארוחה יחד עם סוגי ירקות ופחמימות מומלצים.

* הסבר על פעולת המערכות בגוף ואיך ניתן לשקם את בריאות הגוף יום יום, במקום לגרום להרס המערכות וזאת על ידי שינויים קלים שאינם פוגעים בהנאות ממגוון המזונות המומלצים.

* באיזה תנאים הגוף מסוגל לשרוף את הסוכרים בשלב הראשון ואת הכולסטרול , הטריגליצרידים והשומנים בשלב השני.

* מהם התנאים המאפשרים לגוף לרפא ולשקם את המערכות בגוף במשך הלילה, במקום לגרום להרס כל המערכות בגוף, ביניהם הכליות, הכבד, מערכת העיכול. העצמות והלב.

* מהם צירופי המזון והשתייה הנכונים המאפשרים עיכול מושלם של המזונות, למניעת יצירת רעלים במערכת העיכול, העלולים לגרום לצרבות, לריח רע מהפה ולפגיעה במערכת החיסון, דבר העלול לגרום בהמשך למחלות אוטואימוניות.

* הסבר מפורט על כל סוגי המזונות, עם היתרונות והחסרונות של כל המזונות מהחי ומהצומח.

*תפריט לניקוי רעלים ומתכות מהגוף.

* התאמת תפריט תזונה אישי, המותאם ספציפית לבעיה הייחודית של המטופלים.

* הסבר מפורט על מה מונע מהגוף לשרוף בצורה יעילה את המאגרים של הסוכרים בגוף בשלב הראשון ואת הכולסטרול, הטריגליצרידים והשומנים בגוף בהמשך.

* מה גורם להשמנת יתר, מאיזה מזונות להיזהר במיוחד ואיך לרדת במשקל בצורה בריאה ולאורך זמן, ללא צורך בפעילות גופנית מאומצת.

* איזה מזונות גורמים להרגשת שובע במשך שעות, ללא ירידות ועליות חדות ברמות הסוכר בגוף.

* התאמת צמחי מרפא טבעיים לשיקום המערכות בגוף, בהתאם לצורך.

* לאחר פגישת הייעוץ, המשך קשר טלפוני או בווצאפ בהתאם לצורך בחינם.

* דף הוראות לשיקום ולמניעת פגיעה במערכת החיסון.

* דף של כל המזונות החשודים כגורמי אלרגיות באופן ישיר ובאופן עקיף.

* איך לשמור על שיניים בריאות, למנוע דלקות חניכיים הפוגעים בשורשי השיניים , דבר העלול לגרום לריח רע ולפגיעה במערכת החיסון. 

בעיות עיכול ומחלות המעיים, מהווים את הגורם הראשי למחלות כרוניות ומחלות אוטואימוניות כמו:

מחלת קרוהן – קוליטיס. מעי רגיז. ריח רע מהפה שעולה מהקיבה. הליקובקטר פילורי. חוסר בויטמין B12. עייפות כרונית. מתח. מחלות פרקים.  פיסטולה. טחורים. גזים. כאבי בטן. צרבות. אולקוס. אלרגיות עור. אלרגיות בדרכי הנשימה. קדחת השחת.  הזעת יתר. כבד שומני. עצירות כרונית או שלשולים כרוניים. מחלות פרקים כרוניות. סוכרת מבוגרים. כשל במערכת החיסון. גידולים ממאירים.  דלקות כרוניות. דלקת בעמוד השדרה ופגיעה בכל המערכות בגוף

וזאת בגלל שנוצרים חסרים באבות מזון חיוניים עקב העיכול הלקוי, הגורמים לחולשה במערכות הגוף ולפגיעה בשלמות המעיים ועקב כך לחדירה של  חומרים רעילים למחזור הדם, הגורמים לפגיעה  בכל המערכות בגוף

מערכת עיכול בריאה תלויה  בתזונה נכונה, בהרגלי חיים בריאים, בהמצאות אנזימים חיוניים במערכת העיכול, בייצור תקין של חומצת מימן כלורית המופרשת בקיבה, בייצור תקין של נוזל המרה על ידי הכבד  ובהרגלי התזונה והנטייה  שלנו לסוגי מזון מסוימים המשפיעים על מצב הבריאות שלנו לטוב או לרע.

 נטורופת מוסמך, בוגר המכללה לרפואה משלימה במסלול של ארבע שנים, הכוללים לימודי רפואה מערבית וסינית, צמחי מרפא מערביים וסיניים, מגוון שיטות תזונה, הומאופתיה,  אבחון לפי הלשון, העיניים, הדופק ורפלקסולוגיה,

 בעל ניסיון משנת 1996 חבר באגודת הנטורופתים בישראל. חבר מספר 10089 .R.Na

לפרטים נוספים ולהזמנת טיפול, התקשרו עכשיו ליחיאל תורג'מן 050-8331604

אי מייל  [email protected]

כתובת המרפאה  – מושב יד רמב"ם רחוב הרמב"ם 15  על בין מודיעין לרחובות 050-8331604  08-9247432  

שעות פעילות : בימים ראשון עד חמישי, משעה 9 עד שעה 20 . בימי שישי וערבי חג, משעה 9 עד שעה 15

 

חזרה >>