יחיאל תורג'מן

תורג'מן יחיאל. טיפולי הפריה. עקרות. בעיות פוריות. הריון.טיפול טבעי.

 

הטיפול  יכול לעזור לנשים המעוניינות להיכנס להריון וזאת לאחר שלא נקלטו פעם אחר פעם על אף שהכל נראה תקין אצלן, או לנשים העוברות טיפולי פוריות ללא הצלחה.

הטיפול הטבעי יכול גם לשפר הסיכויים של הטיפול ההורמונלי במקביל לטיפולי הפוריות ויכול גם במקרים שהכל נראה על פניו תקין להוות חלופה לטיפולי הפוריות, ללא צורך בטיפולים הורמונליים העלולים לגרום לתופעות לוואי שיכולות להפר את האיזון הכללי של הגוף ולהעמיס נטל נוסף על הכבד האחראי בין הייתר על פירוק כל ההורמונים לאחר שסיימו לבצע את תפקידם בגוף וכאשר ההורמונים לא מתפרקים במהירות, נוצרים שיבושים במערכות הגוף.

כאשר מעמיסים כמות גבוהה של הורמונים על הכבד בעקבות טיפולי ההפרייה, עלולות להיות תופעות לוואי שליליות על המערכות בגוף כמו: עלייה ברמות השומנים בדם, נטייה להשמנה העלולה להוביל למחלת הסוכרת, לעלייה ברמת המתח, ללחץ דם גבוה, לסכנה לגידולים שפירים וממאירים ולמחלות נוספות.

ברוב המקרים כשההריון לא נקלט, על אף שאין כל מניעה הניראת לעיין העלולה למנוע את ההריון. הגורם הוא מחלה אטואימונית  הגורמת  בין הייתר ליצירת דלקת ברירית הרחם,  דלקת המשמידה את הביצית המופרת.

ישנם מספר גורמים שבהם צריך לטפל, העלולים לשבש ולמנוע את ההריון.

 * שימוש בגלולות הריון לאורך שנים.

*לחץ  נפשי בחיי היום יום  והמתח הנגרם מחשש לעקרות.

* עיכול לקוי עקב שיבוש ביצור אנזימים, חומצת מימן כלורית, צירופי מזון לא נכונים, או כתוצאה ממתח .

* אורח חיים לקוי 

* דיאטות כסח החסרות אבות מזון חיוניים הגורמים לחוסר במינרלים  וויטמינים חיוניים.

*השימוש בגלולות למניעת היריון במשך שנים, עלול להעלות את רמות השומנים ורמת הקרישיות  בדם, דבר העלול לגרום לכבד שומני ולפגוע בתפקודו התקין ולכן על האישה להפסיק את השימוש בגלולות למניעת היריון  מספר חודשים לפני כן ולהשתמש באמצעים אחרים מספר חודשים לפני שמתכננים היריון וזאת כדי לאפשר לגוף לחזור לתפקוד נורמלי.

*הלחץ הנפשי גורם בעקיפין למחלות אוטואיניות ולדלקת ברירית הרחם הפוגעת בביצית המופרת באופן טבעי, או מהפרייה חיצונית וזאת בגלל הפגיעה הנגרמת במערכת העיכול, שבעקבותיה נוצרים חומרים רעילים הנספגים למחזור הדם.

*הטיפול הטבעי  כולל התאמת תפריט תזונה אישי הכולל מזונות מהחי ומהצומח המתעכלים בקלות ומספקים את כל אבות המזון החיוניים הדרושים להריון תקין. הדרכה לאורח חיים נכון כדי לאפשר שיקום המערכות בגוף ובמיוחד מערכת העיכול כדי למנוע פגיעה במערכת החיסון  ממחלות אוטואימוניות שבהם הגוף מייצר תגובה דלקתית בכל הגוף. ניקוי רעלים ומתכות מהגוף על ידי תזונה יחודית ליום או ליומיים בשבוע וכן צמחי מרפא המותאמים אישית לשיקום תפקוד הכבד, מערכת החיסון והמערכת ההורמונלית.

העיקרון העומד מאחורי הטיפול במרפאה הוא,  

 איך המזונות מתעכלים בגוף ומשפיעים על הרכב הדם והמערכות בגוף ומה הם הרגלי החיים וצמחי המרפא המאפשרים חזרה  לבריאות תקינה לאורך שנים.

 שיטת הטיפול במרפאה

  פגישת ייעוץ אחת של כארבע שעות, שבה מקבלים את כל המידע כולל דפי הוראות ותפריטים , איך להבריא מהמחלות ואיך לתחזק את הגוף בצורה בריאה לאורך שנים ולאחר מכן המשך יעוץ טלפוני או פגישות נוספות בהתאם לצורך בחינם.

 הפגישה כוללת אבחון על ידי תשאול על כל תלונות המטופל, מחלות בעבר, סוגי התרופות שבהם משתמש, בדיקות דם , הרגלי תזונה, היסטורית מחלות משפחתית , מצב משפחתי ועיסוק מקצועי .

לאחר האבחון המטופל מקבל ייעוץ מקיף שבו מוסבר לו מהם הגורמים למחלה ולבעיות  שלו ואיך יוכל להתגבר עליהם באופן טבעי וליווי צמוד עד להבראה המלאה, הכולל הסבר מלא על:

* מהם הגורמים למחלות ?. למה דווקא אנחנו חלינו במחלה והרבה אנשים שאוכלים אותם מזונות והרגלי החיים שלהם דומים לשלנו, לא חולים ? ואיך ניתן להתגבר על המחלה באופן טבעי.

* דף תפריטים יומי לבחירה ממזונות מגוונים, שניתן להכין מהם מגוון תבשילים טעימים הכוללים מוצרים מהחי במידה הנכונה.  כמו ביצים, דגים ובשרים שניתן לאכול אותם באותה ארוחה יחד עם סוגי ירקות ופחמימות מומלצים.

* הסבר על פעולת המערכות בגוף ואיך ניתן לשקם את בריאות הגוף יום יום , במקום לגרום להרס המערכות וזאת על ידי שינויים קלים שאינם פוגעים בהנאות ממגוון המזונות המומלצים.

* באיזה תנאים הגוף מסוגל לשרוף את הסוכרים בשלב הראשון ואת הכולסטרול , הטריגליצרידים והשומנים בשלב השני.

* מהם התנאים המאפשרים לגוף לרפא ולשקם את המערכות בגוף במשך הלילה, במקום לגרום להרס כל המערכות בגוף, בינהם הכליות, הכבד, מערכת העיכול. העצמות והלב.

* מהם צרופי המזון והשתייה הנכונים המאפשרים עיכול מושלם של המזונות , למניעת יצירת רעלים במערכת העיכול, העלולים לגרום לצרבות, לריח רע מהפה ולפגיעה במערכת החיסון  , דבר העלול לגרום בהמשך למחלות אוטואימוניות.

* הסבר מפורט על כל סוגי המזונות, עם היתרונות והחסרונות של כל המזונות מהחי ומהצומח.

* דף תפריטים יומי לבחירה.

*תפריט לניקוי רעלים ומתכות מהגוף.

* התאמת תפריט תזונה אישי, המותאם ספציפית לבעיה היחודית של המטופלים.

* הסבר מפורט על מה מונע מהגוף לשרוף בצורה יעילה את המאגרים של הסוכרים בגוף בשלב הראשון ואת הכולסטרול, הטריגליצרידים והשומנים בגוף בהמשך.

* מה גורם להשמנת יתר ומאיזה מזונות להיזהר במיוחד.

* איזה מזונות גורמים להרגשת שובע במשך שעות, ללא ירידות ועליות חדות ברמות הסוכר בגוף.

* התאמת צמחי מרפא טבעיים לשיקום המערכות בגוף, בהתאם לצורך.

* לאחר פגישת הייעוץ, המשך קשר טלפוני או פגישות נוספות בהתאם לצורך בחינם.

* דף הוראות לשיקום ולמניעת פגיעה במערכת החיסון.

* דף של כל המזונות החשודים כגורמי אלרגיות באופן ישיר ובאופן עקיף.

בעיות עיכול ומחלות המעיים, מהווים את הגורם הראשי למחלות כרוניות ומחלות אוטואימוניות כמו:

מחלת קרוהן – קוליטיס. מעי רגיז. ריח רע מהפה שעולה מהקיבה. הליקובקטר פילורי. חוסר בויטמין B12. עייפות כרונית. מתח. מחלות פרקים.  פיסטולה. טחורים. גזים. כאבי בטן. צרבות. אולקוס. אלרגיות עור. אלרגיות בדרכי הנשימה. קדחת השחת.  הזעת יתר. כבד שומני. עצירות כרונית או שלשולים כרוניים. מחלות פרקים כרוניות. סוכרת מבוגרים. כשל במערכת החיסון. גידולים ממאירים.  דלקות כרוניות. דלקת בעמוד השדרה ופגיעה בכל המערכות בגוף

וזאת בגלל שנוצרים חסרים באבות מזון חיוניים עקב העיכול הלקוי, הגורמים לחולשה במערכות הגוף ולפגיעה בשלמות המעיים ועקב כך לחדירה של  חומרים רעילים למחזור הדם, הגורמים לפגיעה  בכל המערכות בגוף

נטורופת מוסמך, בוגר המכללה לרפואה משלימה במסלול של ארבע שנים, הכוללים לימודי רפואה מערבית וסינית, צמחי מרפא מערביים וסיניים, מגוון שיטות תזונה, הומאופתיה,  אבחון לפי הלשון, העיניים, הדופק ורפלקסולוגיה,

 בעל ניסיון משנת 1996 חבר באגודה הישראלית לנטורופתיה ולתזונה טבעית.

להזמנת טיפול, התקשרו עכשיו לנטורופת יחיאל תורג'מן 050-8331604. 

או השאירו את הפרטים והטלפון שלכם באי מייל ואני אצור קשר אתכם בהקדם.

 

אי מייל  [email protected]

כתובת המרפאה  – מושב יד רמב"ם רחוב הרמב"ם 15  בין רמלה לרחובות 050-8331604  08-9247432  

 

שעות פעילות : בימים ראשון עד חמישי, משעה 10 עד שעה 20 . בימי שישי וערבי חג, משעה 10 עד שעה 15

                         

חזרה >>